Doubravice nad Svitavou

Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Městys Doubravice nad Svitavou > Dotační projekty

Dotační projekty

jmk-logo.png

V roce 2017 Městys Doubravice nad Svitavou přijal neinvestiční dotaci od Jihomoravského kraje na Obnovu interiéru knihovny Doubravice nad Svitavou ve výši 50.000,- Kč. Za uvedenou dotaci se pořídily regály na knihy.

 

jmk-logo.pngV roce 2017 Městys Doubravice nad Svitavou přijal neinvestiční dotaci od Jihomoravského kraje na Doplnění věcných prostředků požární ochrany pro JSDH Doubravice nad Svitavou ve výši 137.000,- Kč.

 

jmk-logo.pngV roce 2016 Městys Doubravice nad Svitavou přijal neinvestiční dotaci od Jihomoravského kraje na Obnovu a doplnění výzbroje a výstroje JSDH Doubravice nad Svitavou ve výši 50.000,- Kč. Za uvedené prostředky bylo pořízeno: záchranářská nosítka, zásahové obleky a konzervátor-nabíječ.

jmk-logo.png

V roce 2014 byla dokončena stavba ČOV a kanalizace. Investorem je Svazek obcí Doubravice nad Svitavou, Kuničky, Obora a Újezd u Boskovic. Poskytovatelem dotace je Jihomoravský kraj ve výši 6,8 mil. Kč, Evropské unie a SFŽP. Cílem bylo odkanalizování obce Doubravice nad Svitavou a Újezd u Boskovic. Celkové hodnota stavby včetně projektu byla 179 mil. Kč.

 

V roce 2009 bylo zbudováno Víceúčelové hřiště v Doubravici nad Svitavou. Hřiště je možné využívat celoročně a to až ke čtrnácti různým sportům. Hřiště slouží nejen občanům k trávení volného času, ale také oddílu kopané TJ Sokol a dětem a žákům z MŠ/ZŠ v Doubravici nad Svitavou. Projekt mohl být realizován díky obdržení dotace ze Strukturálních fondů EU z Regionálního operačního programu Jihovýchod. Projekt byl podpořen v rámci prioritní osy 11.3 Udržitelný rozvoj měst a venkovských sídel, oblast podpory 11.3.3 Rozvoj a stabilizace venkovských sídel ve výši 2 223 653 Kč.