Změna velikosti písma

Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Problematické parkování před MŠ

Problematické parkování před MŠDatum konání:
1.1.2019
Datum ukončení:
28.2.2019

S ohledem na množící se stížnosti na problematické parkování v blízkosti mateřské školy Vás žádáme, abyste k parkování automobilů využívali parkovací místa před budovou bývalého hotelu, dále na ulicích Sokolská, náměstí Svobody, případně na ulici Plotky.

Parkování na chodnících a komunikaci na ulici Dolní je velice nebezpečné s ohledem na vysoký pohyb osob i automobilů. Mnohdy zde dochází k nutnosti obcházení automobilů zaparkovaných na chodnících po komunikaci II.třídy (to se týká zejména rodin s kočárky a osob, které jsou k chůzi nuceny využít holí, případně jsou odkázány na invalidní vozík). Dále je zde výrazně omezen rozhled u přechodu pro chodce, kdy je jen otázkou času, kdy dojde k nějakému neštěstí.

Na tuto situaci již byla upozorněna Policie ČR, která přislíbila zvýšený dohled nad dodržováním pravidel silničního provozu v této lokalitě. Volbou správného parkování tak předejdete případným pokutám a dopomůžete ke zvýšení bezpečnosti Vás, Vašich dětí i všech občanů pohybujících se v této lokalitě.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů