Změna velikosti písma

Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Plánované zahájení realizace výstavby místní komunikace Zázmolí

Plánované zahájení realizace výstavby místní komunikace ZázmolíDatum konání:
26.7.2019
Datum ukončení:
31.10.2019

Vážení spoluobčané,

dovolujeme si Vás tímto informovat o plánovaném zahájení realizace výstavby místní komunikace Zázmolí. Zakázku bude, jako vítěž veřejné zakázky malého rozsahu, realizovat společnost "Swietelsky stavební s.r.o. odštěpný závod Dopravní stavby Morava", a to v termínu od pondělí 05.08.2019 do 31.10.2019.

S ohledem na výše uvedené bude v celé lokalitě Zázmolí výrazně omezen provoz automobilů. Spoluobčané žijící v této části městyse mohou k parkování využít ulice 9. května, náměstí Svobody, případně ulici U Spravedlnosti. Svoz komunálního odpadu bude probíhat ve stejných termínech jako doposud. Místa určená k přistavení nádob s odpady budou operativně řešena s ohledem na aktuální situaci na staveništi. Dotčení obyvatelé budou o určených místech průběžně informováni. Svoz biologického odpadu zaměstnanci městyse v dané lokalitě proběhne 29.07.2019 a poté až po ukončení akce. V případě potřeby budou dotčení spoluobčané nuceni biologický odpad odnést na místo mimo staveniště, kde se svoz provádí.

Pevně věříme, že se nám společnými silami podaří dotáhnout tuto stavební zakázku ku spokojenosti všech.

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů