Doubravice nad Svitavou

Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Kultura a spolky > Kulturní, společenské a sportovní akce

Kulturní, společenské a sportovní akce

6. 12. 2017 - Mikulášská nadílka

v Doubravici nad Svitavou na náměstí Svobody začíná v 17 hodin. Vstupné 30.- Kč (hodnota mikulášského balíčku pro děti). Po splnění tří úkolů se nejen děti, ale i všichni ostatní mohou těšit na příjezd Mikuláše se svým doprovodem. Pořádá MC Ponorka.

13. 12. 2017 - Česko zpívá koledy

v 18 hodin se spojí regiony a všechna náměstí se rozezní vánočními koledami. V Doubravici nad Svitavou se sejdeme na náměstí Svobody u vánočního stromu a společně si zazpíváme. Pro všechny zpěváky, ale nejebn pro ne, bude připraven čaj, punč, svařák a něco sladkého na zub (případně co kdo donese). Výtěžek bude věnován na charitu. Na akci srdečně zve MS ČČK v Doubravici nad Svitavou.

17. 12. 2017 - PĚKNÁ MODRÁ Doubravice

(sociálně terapeutické dílny) společně s farností Doubravice pořádají výstavu s prodejem výrobků PĚKNÉ MODRÉ ( v prostorách bývalé fary) v době od 10,45 - 12,30 hodin. Podávat se bude horký nealkoholický punč. Přijďte se zahřát a využít jednu z posledních možností vybrat dárek svým milým.

20. 12. 2017 - Vánoční besídka

od 17 hodin. MC PONORKA srdečně zve všechny rodiče, prarodiče, sourozence, strýčky, tetičky i sousedy na vystoupení dětí z MC Ponorka. Přijďte do kinosálu v Doubravici nad Svitavou na náměstí Svobody a nasajte spolu s námi vánoční atmosféru.

23. 12. 2017 - Betlémské světlo

budou v Doubravici nad Svitavou  na náměstí Svobody od 17 hodin rozdávat místní skauti. Plamínek Betlémského světla bude zapálen v Betlémě a poputuje napříč celou Evropou, aby šířil předvánoční pokoj a mír. Pro vytvoření pohodové vánoční atmosféry na všechny čeká vánoční punč a ochutnávka cukroví. K přenosu Betlémského světla si přineste petrolejku, lucerničku nebo postačí zavařovací sklenice se svíčkou. Srdečně zvou skauti.