Pozvánka na "Kácení máje" lákala na vystoupení dětí z MC Ponorka, občerstvení, tombolu, pozvánka na "Dětský den" se Sárou Novou pak na balónky, tanečky, bublinkovou schow, taneční hry a jiné. Vše na sobotu 30. května od 14 hodin na náměstí Svobody. Krásné pozvánky nelhaly. Nic nechybělo. Celé odpoledne bylo v režii Městyse Doubravice nad Svitavou a Sboru dobrovolných hasičů Doubravice nad Svitavou. Tradiční občerstvení zajistili místní hasiči, stejně tak malou, ale velmi lákavou tombolu. Jistá byla jen 1. cena. Ale když si prohlédnete fotogalerii, vše pochopíte. A vystoupení dětí z MC Ponorka? Na jedničku s velkou hvězdičkou - jako vždy. Počasí také jako na objednávku, v závěru odpoledne májka spadla na předem určené místo, tak co víc si přát. Snad jen to, aby se i v příštím roce našlo dost hlídačů na střežení májky před zloději. Děkujeme všem, kteří se zasloužili o to, že se "kácení máje" mohlo uskutečnit.
Text a foto: Eva Sáňková kronikářka